Poradnik rolniczy

Wsparcie dla współczesnego rolnictwa



Pszenica ozima
odmiany uprawa

Jaką odmianę pszenicy ozimej wybrać

Jaką odmianę pszenicy ozimej wybrać

Wielu rolników zastanawia się dziś nad tym jaką odmianę pszenicy ozimej wybrać. Wybór ten nie jest prosty. Trzeba uwzględnić wiele czynników. Jednym z kluczowych czynników są warunki atmosferyczne. Ponieważ prognozy długookresowe mówią o tym że klimat w kolejnych latach raczej się nie ochłodzi i nadal będą występowały skutki suszy, warto spróbować je zniwelować nie tylko uprawą pasową, ale również doborem odmiany. Z tego względu wielu rolników preferuje odmiany które w suchym roku 2019 poradziły sobie najlepiej.

Które odmiany pszenicy dały najlepszy plon w 2019 roku

Jak wiadomo jedne z dokładniejszych badań nad odmianami pszenicy prowadzą stacje Centralnego Ośrodka Badania Odmian Roślin Uprawnych. My w naszym artykule skorzystaliśmy z publikacji „WSTĘPNE WYNIKI PLONOWANIA ODMIAN ROŚLIN ROLNICZYCH W DOŚWIADCZENIACH POREJESTROWYCH w województwie łódzkim – Pszenica ozima 2019” opracowanego przez mgr Ilonę Śpiewak, pod redakcją merytoryczną dra inż. Przemysława Majchrowskiego wydanego w 2019 roku przez SDOO w Sulejowie.

Do naszego artykułu wybraliśmy odmiany, które w powyższej publikacji były porównywane na przestrzeni ostatnich 3 lat. Wśród odmian jakościowych był to: Natula, Arkadia, Linus, Patras, Hondia, RGT Kilimanjaro, Delawar. Natomiast wśród odmian chlebowych wymieniono: Platin, Artist, Pokusa, Bonanza, Hybery F1, Medalistka, Opcja, Rivero.

Dla obu rodzajów pszenic ustalono wzorzec wynoszący odpowiednio w kolejnych latach (po lewej uprawa typu a1, po prawej uprawa typu a2):

Lata201920182017Średnia
2017-2019
201920182017Średnia
2017-2019
Wzorzec
(dt z ha)
91,872,192,185,395,478,9109,694,6

W powyższej tabeli można zauważyć, że uprawa ekstensywna dawała relatywnie mniejszą korzyść w roku 2019 w porównaniu do lat 2018 i 2017.

Ocena zimotrwałości odmian pszenicy ozimej

Odmiany jakościowe charakteryzowały się następującą zimotrwałością:

Natula5
Arkadia6
Linus4
Patras4
Hondia5,5
RGT Kilimanjaro4
Delawar4

Zimotrwałość odmian chlebowych wynosiła:

Platin4
Artist4
Pokusa3
Bonanza4
Hybery F13,5
Medalistka3,5
Opcja3
Rivero3,5

Ocena plonowania odmian jakościowych pszenicy ozimej w latach 2017-2019

Odmiany jakościowe charakteryzowały się następującym plonowaniem w odniesieniu do wzorca w uprawie na poziomie a1:

Odmiana / Rok 201920182017Średnia 2017-2019
Natula9810799101
Arkadia101939095
Linus102979598
Patras104969899
Hondia921019496
RGT Kilimanjaro100103104102
Delawar101939697

Odmiany jakościowe charakteryzowały się następującym plonowaniem w odniesieniu do wzorca w uprawie na poziomie a2:

201920182017Średnia 2017 -2019
Natula961009898
Arkadia102979799
Linus10410399102
Patras101959998
Hondia95949394
RGT Kilimanjaro98100101100
Delawar99909595

Warto zauważyć, że w obu poziomach uprawy (nie uwzględniano w ocenie uprawy typu pasowej (Strip Till) w roku suchym 2019 wyróżniają się odmiany: Patras i Linus.

Ocena plonowania odmian chlebowych pszenicy ozimej w latach 2017-2019

Odmiany chlebowe charakteryzowały się następującym plonowaniem w odniesieniu do wzorca w uprawie na poziomie a1:

 201920182017Średnia 2017-2019
Platin909310496
Artist109107102106
Pokusa999810199
Bonanza981009899
Hybery F1104111113109
Medalistka10010299100
Opcja10098104101
Rivero102109101104

Odmiany chlebowe charakteryzowały się następującym plonowaniem w odniesieniu do wzorca w uprawie na poziomie a2:

 201920182017Średnia 2017-2019
Platin879910396
Artist107108103106
Pokusa989510599
Bonanza971029899
Hybery F199108107105
Medalistka103101102102
Opcja10299100100
Rivero99104102102

W przypadku uprawy a1 szczególną uwagę zwracają odmiany Artist, Hybery F1 i Rivero, natomiast w przypadku uprawy typu a2 są to: Artist, Medalistka i Opcja.

Mamy nadzieję że przestawione powyżej porównanie pomoże Państwu podjąć właściwe decyzje związane z wyborem odmiany pszenicy ozimej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *